WODA DO BIURA

Dostęp do wody pitnej jest jednym z podstawowych warunków do prowadzenia biura. Coraz częściej firmy decydują się na zastąpienie tradycyjnych dystrybutorów butlowych, dystrybutorami bezbutlowymi.

Nowoczesne rozwiązania

Oferowane przez naszą firmę dystrybutory zapewniają stały dostęp wody do biura. Urządzenie podłączone jest do sieci wodnej, z której pobiera wodę i za pomocą zaawansowanych filtrów oczyszcza ją z szkodliwych substancji. Warto zwrócić uwagę również na brak występowania efektu akwarium, który jest powszechny w przypadku dystrybutorów butlowych. Polega on na kwitnieniu wody pod wpływem tlenu oraz promieni słonecznych.

Ekonomiczne rozwiązanie

Korzystając z naszej oferty mają Państwo zagwarantowane stałe koszty najmu dystrybutorów. Dodatkowo w przypadku urządzeń bezbutlowych nie ma konieczności kontroli stanu wody oraz można zaoszczędzić na powierzchni magazynowej koniecznej do przechowywania butli.

Stawiamy na ekologię

Co ważne nasze rozwiązanie jest przyjazne środowisku, ponieważ w procesie filtracji nie ma żadnych produktów ubocznych takich jak w przypadku korzystania z wody z plastikowych butli. Dodatkowo w porównaniu z coolerami nasze urządzenia charakteryzują się mniejszym poborem energii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy AQUALOGIC, która gwarantuje stały dostęp wody do biura.

pobierz katalog

złóż zamówienie