Dystrybutor wody źródlanej

Woda alkaliczna - dla zdrowia!

Dystrybutory wody mineralnej

Nie każdy ma świadomość czym jest woda alkaliczna oraz co odróżnia ją od popularnej wody źródlanej. A szkoda - regularne picie tego typu napoju przynosi wiele korzyści dla organizmu, sprawiając tym samym, że czujemy się lepiej oraz rzadziej zapadamy na różnorakie choroby. Główna różnica między wodą alkaliczną (pochodzącą na przykład z dystrybutora wody źródlanej) a źródlaną zachodzi w obrębie wielkości współczynnika Ph. Wody alkaliczne należą do cieczy zasadowych, co oznacza, że posiadają one Ph na poziomie większym niż 7,5, w przeciwieństwie do ich “źródlanego odpowiednika”.

Dystrybutory wody źródlanej

Dystrybutory wody mineralnej

Woda alkaliczna może zostać pozyskana z naturalnego źródła, jednak jako że istnieje niewiele takich miejsc na świecie, popularnym narzędziem które umożliwia wytworzenie jej jest specjalny dystrybutor wody źródlanej. Dystrybutory wody źródlanej posiadają wiele funkcji, najbardziej klasyczne służą do szybkiego podgrzewania lub ochładzania wody, którą z łatwością możemy nalać do kubka, jednak bardziej nowoczesne modele umożliwiają również m.in. wytwarzanie wody alkalicznej - bardzo zdrowej oraz w pozytywnie wpływającej na nasze samopoczucie. Mechanizm działania tego typu dystrybutorów wody źródlanej opiera się na pracy nowoczesnego filtru, który został zaprojektowany w ten sposób, że jednocześnie wzbogaca on wodę o minerały oraz alkalizuje ją.

Kup dystrybutor wody źródlanej!

Dystrybutory wody mineralnej

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem nowoczesnego dystrybutora wody źródlanej wyposażonego w funkcję alkalizacji wody, to nie masz na co czekać. Picie wody alkalicznej posiada bowiem szeroki wachlarz zalet, dzięki którym będziesz czuć się lepiej oraz cieszyć się dobrym zdrowiem przez długi czas. Do korzyści płynących z picia wody alkalicznej należą m.in. działanie antyoksydacyjne, odstresowujące, rewitalizujące czy wspomagające usuwanie toksyn.

Cierpisz na bezsenność? Wypij wodę!

Dystrybutory wody mineralnej

Korzystanie z tego typu nowoczesnego dystrybutora wody źródlanej zalecane jest również osobom cierpiącym na bezsenność, ponieważ uzyskana w ten sposób woda alkaliczna łagodzi wewnętrzne napięcie i tym samym pozwala na bardziej efektywny sen. Nie czekaj i zamów już dziś! Wybór dystrybutora wody źródlanej z naszej oferty to inwestycja w dobre samopoczucie i zdrowie.

pobierz katalog

złóż zamówienie