Dystrybutor wody do szkoły

Dystrybutory wody do szkoły

Zazwyczaj w każdej placówce szkolnej jest sklepik serwujący smakołyki i przekąski, które zastępują drugie śniadanie. Coraz częściej szkoły wyrzucają szkodliwe produkty zastępując je zdrowymi i pożywnym. Serwują owoce, warzywa, orzechu i bakalie, domowe ciasto i wiele innych. Dbając o zdrowie uczniów szkoły zamiast wysokosłodzonych napojów gazowanych stosują zdrowe zamienniki, takie jak soki przecierowe oraz niegazowaną wodę mineralną. Szkoła to idealne miejsce na wykorzystanie dystrybutora do wody.

Ekspresy do kawy
Fontanna z wodą zimną model F4
Fontanna F4
Cena: 180zł netto/mc
WYMIARY wysokość 1230mm
podstawa 370x270mm
wysokość nalewaka 220mm
WODA SCHŁODZONA Wydajność: 40 l/h
Temperatura: 2 - 12°C
ZALETY - Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej
- Prosty w obsłudze i łatwy do utrzymania
- Solidna konstrukcja
» Dowiedz się więcej
Dystrybutor wody typu fontanna model B5
Fontanna B5
Cena: od 280zł netto/mc
  Opcja wody zimnej i pokojowej: 280,00 zł netto miesięcznie
Opcja wody zimnej, pokojowej i gorącej: 300,00 zł netto miesięcznie
Opcja wody zimnej, pokojowej i gazowanej: 380,00 zł netto miesięcznie
Opcja wody gorącej i gazowanej: 400,00 zł netto miesięcznie
WYMIARY wysokość 1310mm
podstawa 520x415mm
wysokość nalewaka 220mm
TEMPERATURA WODY Woda gorąca do 92°C
Woda zimna 2 - 11°C
WYDAJNOŚĆ Woda gorąca 6 l/h
Woda zimna 22 l/h
ZALETY - Optymalna wysokość
- Całkowicie otwarty oświetlony obszar dozowania
- Higieniczny kran do podawania wody
- Wbudowany wykrywacz nieszczelności
» Dowiedz się więcej

Dystrybutor tam, gdzie chcesz!

Dystrybutory wody mineralnej

Dystrybutor wody do szkoły sprawdzi się zarówno na korytarzu, blisko sali gimnastycznej, w szatni oraz w pokoju nauczycielskim. Każdy członek społeczności szkolnej potrzebuje wody by zaspokoić pragnienie w upalny dzień oraz do codziennego nawadniania organizmu w wyniku utraty wody w procesach fizjologicznych. Ponadto nawodniony organizm pracuje w sposób bardziej efektywny. Woda poprawia koncentrację, szybciej myślimy i przetwarzamy informacje. Dystrybutor wody do szkoły to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie. Nie zawsze posiadamy przy sobie butelkę wody, a dystrybutor pozostaje do dyspozycji każdego.

Dystrybutory do wody idealne do szkoły

Dystrybutory wody mineralnej

Szkoła wyposażona w dystrybutor do wody to placówka nowoczesna i przyjazna. Koszty zakupu dystrybutora zwrócą się bardzo szybko, ponieważ uczniowie chętniej spędzają czas w miejscu, w którym grono pedagogiczne liczy się z ich potrzebami. Ponadto stały dostęp do czystej i mineralnej wody niegazowanej sprawi, że skoncentrowani uczniowie będą chlubą dla szkoły. Sukcesy w olimpiadach i zawodach sportowych utalentowanych uczniów, to największa satysfakcja i inwestycja szkoły. Warto zainwestować w profesjonalny sprzęt, który podniesie renomę placówki oświatowej oraz da pozytywny przykład innym szkołom w rejonie.

Świeża woda do dyspozycji uczniów

Dystrybutory wody mineralnej

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo dystrybutor wody do szkoły, dzięki któremu Wasza placówka stanie się miejscem przyjaznym dla użytkowników. Nasze urządzenia są dostosowane do codziennego korzystania p. Nowoczesny sprzęt daje niezwykle wygodne pozyskiwanie wody mineralnej. Woda mineralna, którą Państwu proponujemy jest w pełni czysta i zdrowa. To najlepsze rozwiązanie dla dojrzewających młodych ludzi, którzy potrzebują pełnowartościowych produktów. Nasze dystrybutory gwarantują wodę, która nie jest narażona na negatywne działanie światła oraz tlenu.

Funkcjonalne dystrybutory wody do szkoły

Dystrybutory wody mineralnej

Korzystamy tylko z profesjonalnych filtrów, które oczyszczają wodę i sprawiają, że nawet najwięksi przeciwnicy smaku wody mineralnej sięgają po kolejny kubek. Specjalny filtr pozwala na uzyskanie wody alkalicznej. Szczególnie polecamy dystrybutory fontanny dla szkół oraz dystrybutory fontanny z wodą alkaliczną. Dzięki nam uczniowie, grono pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy i odwiedzający szkołę będą mieli dostęp do kubka najlepiej oczyszczonej wody mineralnej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, chętnie pomożemy wybrać najlepszą opcję.

» Tutaj przeczytasz o technologii wykorzystywanej w naszych dystrybutorach Pobierz plik PDF z naszą ofertą
pobierz katalog

złóż zamówienie