Dystrybutor wody mineralnej

Stały dostęp do świeżej wody

Dystrybutory wody mineralnej

Każdy człowiek powinien spożywać określoną ilość wody w ciągu dnia, w szczególności latem kiedy doskwiera suche powietrze. Łyk świeżej wody mineralnej przywraca zdolność trzeźwego myślenia i sprawnego formułowania swoich myśli, pomaga odrobinę się odstresować i przywraca równowagę. woda butelkowana bywa niewygodna i mało ekonomiczna. Najlepszym rozwiązaniem by zapewnić domownikom i pracownikom stały dostęp do wody mineralnej jest dystrybutor. Urządzenie przyda się podczas codziennych obowiązków, jak i podczas spotkań biznesowych i rodzinnych.

Dystrybutor wody mineralnej to jedna z inwestycji, które nie tylko będą trafne i niezawodne, ale również okażą się bardzo ekonomiczne. Nie trzeba pamiętać o zapasach wody butelkowanej. Poza tym kupując wodę w butelce często można usłyszeć, że każdy ma swoje indywidualne preferencje, co do poziomu zmineralizowania wody i jej marki. Dystrybutor wody mineralnej zapewnia najwyższy poziom zmineralizowania wody. Woda gorąca i zimna daje więcej możliwości. Nie trzeba dodatkowo dbać o schłodzenie wody, która jest wybawieniem w upalne letnie dni.

Różne rodzaje dystrybutorów wody mineralnej

Dystrybutory wody mineralnej

Nasz organizm traci około 3 litrów wody dziennie, dlatego tak ważne jest uzupełnianie zapasów. Do prawidłowego funkcjonowania organizmu: reguluje temperaturę ciała, oczyszcza organizm z toksyn i zapewnia prawidłowy przebieg wszystkich procesów metabolicznych. Ponadto woda usuwa także nadmiar soli z organizmu, dzięki czemu poprawia pracę serca i ciśnienie krwi. Działa stymulująco na pracę mózgu, zapewniając mu właściwe nawilżenie, co zwiększa efektywność procesów myślowych nawet o 14%. Głównie dlatego stały dostęp do dystrybutora wody mineralnej w miejscu pracy jest tak istotnym elementem.

Pijąc odpowiednie ilości wody w ciągu dnia działamy bardziej kreatywnie i sprawniej podejmujemy decyzje. Optymalnie nawodniony organizm pracuje znacznie wydajniej i skuteczniej, nie odczuwając przy tym nadmiernego zmęczenia. Tak więc dystrybutor wody mineralnej sprawdzi się w biurze i na hali produkcyjnej. Na rynku dostępne są różne rodzaje dystrybutorów wody mineralnej dostarczających zimną i ciepłą wodę, a także wodę w temperaturze pokojowej. Dystrybutor może mieć funkcję wody gazowanej. Do dystrybutora dostarczane są regularnie butle z wodą źródlaną lub możliwy jest wybór wersji bezbutlowej.

Kompleksowa dostawa dystrybutorów wody mineralnej

Dystrybutory wody mineralnej

Wykorzystanie dystrybutora wody mineralnej to gwarancja profesjonalnej, kompleksowej i przede wszystkim stałej usługi dostarczania wody w wyznaczonym terminie. Urządzenie i częstotliwość dostaw wody najlepiej dopasować do indywidualnych potrzeb firmy lub domowników.

Stały dostęp do świeżej wody

Dystrybutory wody mineralnej

Oprócz klasycznych dystrybutorów w ofercie naszej firmy można znaleźć również pompki do butli lub niewielkie urządzenia ceramiczne, które doskonale sprawdzą się w małym biurze czy w domu. Zamówienie butli jest bardzo proste. Składamy zamówienia, podpisujemy umowę ustalamy termin dostawy dystrybutora wody mineralnej.

pobierz katalog

złóż zamówienie