Dystrybutor gorącej wody

Dostęp do gorącej wody każdego dnia

Dystrybutory wody gorącej

Zgodnie z zasadami Kodeksu Pracy, każdy pracodawca ma obowiązek zagwarantować zatrudnionym osobom nieograniczony i stały dostęp do wody pitnej. Jednym z najwygodniejszych, najbardziej ekologicznych oraz najbardziej opłacalnych rozwiązań jest dystrybutor wody. Niezależnie od tego ile osób Państwo zatrudniają, rozwiązanie to z pewnością sprawdzi się w każdym biurze. Na niniejszej stronie proponujemy Państwu zakup dystrybutorów z gorącą wodą, które doceniane są szczególnie w porach jesiennych i zimowych, lecz nie tylko.

Czym są dystrybutory do gorącej wody?

Dystrybutor gorącej wody to prosty i sprawdzony sposób na przygotowywanie ciepłych napojów. Dzięki niemu istnieje możliwość szybkiego zaparzenia kawy lub herbaty, bez konieczności posiadania w biurze czajnika. Jest to także doskonałe rozwiązanie w przypadku chęci spożycia zupek w proszku, które dla wielu osób stanowią substytut szybkiego obiadu w pracy. Dystrybutory te dają gwarancję, że nigdy nie zabraknie wody, co jest szczególnie istotne nie tylko na co dzień, ale również w przypadku biznesowych spotkań, podczas których zaproszeni goście mogą preferować smak wody źródlanej, nie zaś kranowej. Posiadając taki dystrybutor pozbywają się również Państwo problemu z magazynowaniem oraz utylizacją niewielkich, plastikowych butelek po wodzie.

Dystrybutor gorącej wody to także większa wydajność pracowników

Nie każdy wie, że mózg człowieka w ¾ składa się z wody, a odwodnienie nawet o zaledwie 3% może spowodować znaczne obniżenie koncentracji. To właśnie między innymi dlatego tak istotną kwestią jest zapewnienie organizmowi właściwego poziomu nawodnienia, które będzie miało jednocześnie przełożenie na większą efektywność wykonywanej pracy. Jest ważne niemalże przy każdym rodzaju wykonywanej działalności – zarówno fizycznej, jak i umysłowej. Jeśli zależy Państwu na poprawie kondycji swoich pracowników, jak i podniesieniu poziomu ich kreatywności, zakup dystrybutora gorącej wody z całą pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę.

Poszukują Państwo godnej zaufania i sprawdzonej firmy, która w swojej ofercie posiada profesjonalne dystrybutory? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat ciesząc się wieloma pozytywnymi rekomendacjami. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi produktami – do kontaktu.

pobierz katalog

złóż zamówienie