Dystrybutor wody gazowanej

Zadbaj o odpowiedni poziom płynów

Dystrybutory wody mineralnej

Stały dostęp do wody pitnej to wymóg konieczny. Spożycie wody nie dotyczy tylko ugaszenia pragnienia, ale przede wszystkim uzupełnienia płynów, które tracimy we wszystkich procesach fizjologicznych. Uzupełniony poziom wody pozwala na efektywne i skuteczne działanie przez cały dzień. Człowiek nie jest wtedy podatny na zmęczenie i stan wyczerpania. Dlatego spożywanie wody jest konieczne nie tylko podczas wysiłku fizycznego, ale również podczas pracy, spędzania czasu w szkole, parku i domu. Oferujemy dystrybutory z wodą gazowaną oraz wodą ciepłą i zimną.

Marka działa na polskim rynku od wielu lat świadcząc profesjonalne usługi w zakresie dostarczania wysokiej klasy dystrybutorów wody gazowanej i nie tylko. Specjalizujemy się w uzdatnianiu wody i dostarczaniu dystrybutorów dla klientów prywatnych oraz firm. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami rożnych branż, ponieważ wody potrzebują pracownicy każdego szczebla od prac biurowych po produkcyjne. Ponadto dystrybutor z wodą gazowaną z pewnością przyda się w punktach gastronomicznych lub instytucjach państwowych.

Dystrybutor z wodą gazowaną

Dystrybutory wody mineralnej

Szklanka wody bywa wybawieniem, a nie zawsze mamy możliwość o nią poprosić. Dystrybutory naszej marki to samoobsługowe urządzenia o prostej, intuicyjnej obsłudze. Dystrybutory z wodą gazowaną naszej marki to gwarancja zmineralizowanej i krystalicznie czystej wody. Woda butelkowana mimo oznaczeń o atestach i badaniach nie zawsze okazuje się być zdrowa dla naszego organizmu. Ponadto plastikowe butelki są wykonane z tworzywa niezdrowego dla zdrowia człowieka i dla środowiska. Wychodząc naprzeciw naszym klientom oraz zapotrzebowaniu rynku w produkty dbające o środowisko dysponujemy dystrybutorami bezbutlowymi, które podobnie jak tradycyjne dostarczają wodę gazowaną.

Dystrybutory do wody gazowanej i zwykłej wody wysoko zmineralizowanej pozwalają na szybsze przygotowywanie napojów. Idealnie nadają się jako napój orzeźwiający w lecie oraz podstawa ciepłej kawy czy też herbaty w zimie. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do zimnej i ciepłej wody oszczędzisz czas potrzebny na chłodzenie w lodówce lub na podgrzanie w czajniku. Nasze dystrybutory do wody gazowanej pozwalają zaoszczędzić na kosztach zakupu butelkowanej wody.

Funkcjonalne dystrybutory wody gazowanej

Dystrybutory wody mineralnej

Korzystając z dystrybutora bezbutlowego, który jest podłączony bezpośrednio do instalacji wodnej, nie jesteś uzależniony od jej dostaw i nie musisz nigdzie składować butli. Dystrybutory do wody gazowanej dostępne w naszej ofercie są różne w zależności od indywidualnych preferencji.

Do korporacji i do firmy przemysłowej

Dystrybutory wody mineralnej

Dzięki elastyczności urządzenia sprawdzą się w wielu miejscach, gdzie spełnią swoją rolę w codziennym lub okazjonalnym użytkowaniu. Idealnie pasują do dużej korporacji oraz małej firmy przemysłowej. Jest to korzystne rozwiązanie dla domu i szkoły.

pobierz katalog

złóż zamówienie